Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«marzec 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.minskmazowiecki.pl

Treść strony

Wykaz Sołectw oraz Sołtysów w Gminie Mińsk Mazowiecki

Lp.

Sołectwo

Nazwisko i imię

Kontakt

Adres zamieszkania

1.

Anielew

Biaduń Jacek

602 506 740 Anielew, ul. Akacjowa 6

2.

Arynów

Kucińska Marzanna

669 026 827 Arynów 17

3.

Barcząca

Gromulski Paweł

664 320 830 Barcząca, ul. Jasna 2

4.

Brzóze

Lipiński Sebastian Bartosz

509 986 016 Brzóze, ul. Strażacka 13A

5.

Borek Miński

Gańko Czesław

606 127 757 Borek Miński 8

6.

Budy Barcząckie

Komuda Sławomir

603 193 158 Budy Barcząckie, ul. Długa 81

7.

Budy Janowskie

Pyrzanowska Beata

603 836 448 Budy Janowskie, ul. Jaśminowa 94

8.

Cielechowizna i Prusy

Skiba Eliza

510 408 248 Cielechowizna 7

9.

Chmielew

Wyroda Maria

660 488 603 Chmielew 54C

10.

Chochół i Tartak

Kieliszczyk Robert

605 176 410 Chochół 48

11.

Dziękowizna

Cyran Elżbieta

535 040 475 Dziękowizna, ul. Ks. A. Tyszki 34

12.

Dłużka

Filipiak Małgorzata

663 814 799 Dłużka 48A

13.

Gamratka

Karasiński Czesław

607 332 025 Gamratka 20A

14.

Grabina

Sikorski Aleksander

501 016 200 Grabina, ul. Dywizjonu 303/2

15.

Grębiszew

Celiński Władysław

518 844 213 Grębiszew, ul. Wspólna 34

16.

Gliniak

Rońda Robert

660 951 630 Gliniak 38

17.

Huta Mińska

Budzyński Andrzej

511 422 180 Huta Mińska, ul. Boczna 4

18.

Iłówiec

Łojek Renata

693 693 034 Iłówiec 8

19.

Józefów

Wocial Marek

691 514 570 Józefów 12

20.

Karolina

Głuchowska Edyta

509 720 369 Karolina, ul. Głowna 36

21.

Kolonia Karolina

Witowski Janusz

668 315 607 Karolina, ul. dr. Jana Huberta 114 A

22.

Kluki

Dróżdż Jan

517 787 995 Kluki 20

23.

Królewiec

Jackiewicz Agnieszka

574 897 595 Królwiec, ul. Wspólna 58

24.

Mikanów

Paska Jan

502 901 603 Mikanów 34

25.

Maliszew

Przybysz Elżbieta

694 250 894 Maliszew, ul. Leśna 18

26.

Marianka

Bąk Karolina

500 315 035 Marianka 37

27.

Stara Niedziałka

Szymańska Beata

664 419 999 Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka 34a

28.

Niedziałka Druga

Zawada Wojciech

510 234 494 Niedziałka Druga, ul. Olszowa 61

29.

Nowe Osiny

Cabaj Urszula

508 834 645 Nowe Osiny, ul. Warszawska 18A

30.

Osiny i Kolonia Janów

Augustyniak Andrzej

785 432 413 Kolonia Janów, ul. Leśna 35

31.

Podrudzie

Westwalewicz Krzysztof

503 917 077 Podrudzie, ul. Willowa 49

32.

Stojadła

Chłopik Kazimierz

663 246 746 Stojadła, ul. Kołbielska 1

33.

Targówka

Warszawski Zygmunt

603 858 505 Targówka, ul. Mazowiecka 45

34.

Wólka Iłówiecka

Rokicki Władysław

781 978 200 Wólka Iłówiecka 5A

35.

Wólka Mińska

Wójcicka Elżbieta

502 481 113 Wólka Mińska, ul. Bratnia 3

36.

Janów i Ignaców

Prasał Marek

516 562 635 Janów, ul. Górna 36

37.

Zakole Wiktorowo

Królak Bogdan

510 156 351 Zakole Wiktorowo, ul. Akacjowa 26

38.

Stare Zakole

Kosim Krzysztof

608 424 354 Stare Zakole, ul. Familijna 2

39.

Zamienie

Kopczyńska Anna

509 707 608 Zamienie, ul. Kościelna 31

40.

Żuków

Piekut Agnieszka

693 704 295 Żuków 8

 

Metryka

  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2020-02-25 08:50
  • zmodyfikował: Edyta Rek
    ostatnia modyfikacja: 2020-08-14 10:31

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 351
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-25 11:52