Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«maj 2024»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.minskmazowiecki.pl

Treść strony

RADNI RADY GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

IX kadencja 2024 – 2029

 

Przewodniczący Rady Gminy  Przemysław Paweł Wojda
Wiceprzewodniczący Rady Gminy  Marek Kwiatkowski

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nr i granice okręgu wyborczego

Adres-email

1.

CHODZIŃSKI Zbigniew Janusz

Nr 2 – Stojadła

 

Zbigniew.Chodzinski@minskmazowiecki.pl

 

2.

GAŁĄZKA Maciej

Nr 6 -  Cielechowizna, Prusy, Chochół, Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów

 

Maciej.Galazka@minskmazowiecki.pl

 

3.

GŁUCHOWSKA Edyta Monika

Nr 14 –  Karolina

 

Edyta.Gluchowska@minskmazowiecki.pl

 

4.

JAWORSKI Andrzej Stanisław

Nr 5 – Huta Mińska

 

Andrzej.Jaworski@minskmazowiecki.pl

 

5.

KOMUDA Sławomir

Nr 8 -  Budy Barcząckie

 

Slawomir.Komuda@minskmazowiecki.pl

 

6.

KWIATKOWSKI Marek

Nr 7 -  Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole - Wiktorowo

 

Marek.Kwiatkowski@minskmazowiecki.pl

 

7.

LIPIŃSKA Marzena

Nr 15 -  Arynów, Dłużka, Królewiec,

Wólka Mińska

 

Marzena.Lipinska@minskmazowiecki.pl

8.

LIPIŃSKI Paweł

Nr 1 –  Borek Miński, Brzóze, Żuków

 

Pawel.Lipinski@minskmazowiecki.pl

 

9.

MACIOS Daniel Piotr

Nr – 9  Targówka

Daniel.Macios@minskmazowiecki.pl

10.

PYRZANOWSKA Beata

Nr 10 – Anielew, Budy Janowskie, Osiny, Kolonia Janów

Beata.Pyrzanowska@minskmazowiecki.pl

11.

ROGUSKA Elżbieta

Nr 13 – Niedziałka Druga, Stara Niedziałka

 

Elzbieta.Roguska@minskmazowiecki.pl

 

12.

SAMBORSKI Jakub

Nr – 12  Kolonia Karolina, Nowe Osiny

 

Jakub.Samborski@minskmazowiecki.pl

 

13.

SIWEK Mirosław Kazimierz

Nr – 4  Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka

 

Miroslaw.Siwek@minskmazowiecki.pl

 

14.

SZCZEŚNIAK Ewa

Nr 11 -  Dziękowizna, Janów, Ignaców

 

Ewa.Szczesniak@minskmazowiecki.pl

 

15.

WOJDA Przemysław Paweł

Nr 8 -  Gamratka, Podrudzie, Zamienie

 

Przemyslaw.Wojda@minskmazowiecki.pl

 

 

Metryka

  • opublikował: Arkadiusz Nowak
    data publikacji: 2019-06-19 11:29
  • zmodyfikował: Ilona Książek
    ostatnia modyfikacja: 2024-05-08 09:26

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 256
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-05-08 09:26:13