Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«grudzień 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.minskmazowiecki.pl

Treść strony

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

Lp.

Nazwisko i imię

Sołectwo

TELEFON

1.

Biaduń Jacek

Anielew

602 506 740

2.

Kucińska Marzanna

Arynów

669 026 827

3.

Gromulski Paweł

Barcząca

664 320 830

4.

Lipiński
Sebastian Bartosz

Brzóze

509 986 016

5.

Gańko Czesław

Borek Miński

606 127 757

6.

Komuda Sławomir

Budy Barcząckie

603 193 158

7.

Pyrzanowska Beata

Budy Janowskie

603 836 448

8.

Skiba Eliza

Cielechowizna i Prusy

510 408 248

9.

Wyroda Maria

Chmielew

660 488 603

10.

Kieliszczyk Robert

Chochół i Tartak

605 176 410

11.

Cyran Elżbieta

Dziękowizna

535 040 475

12.

Filipiak Małgorzata

Dłużka

663 814 799

13.

Karasiński Czesław

Gamratka

607 332 025

14.

Sikorski Aleksander

Grabina

501 016 200

15.

Celiński Władysław

Grębiszew

518 844 213

16.

Rońda Robert

Gliniak

660 951 630

17.

Budzyński Andrzej

Huta Mińska

511 422 180

18.

Łojek Renata

Iłówiec

693 693 034

19.

Wocial Marek

Józefów

691 514 570

20.

Głuchowska Edyta

Karolina

509 720 369

21.

Witowski Janusz

Kolonia Karolina

668 315 607

22.

Dróżdż Jan

Kluki

517 787 995

23.

Jackiewicz Agnieszka

Królewiec

797 817 306

24.

Paska Jan

Mikanów

502 901 603

25.

Przybysz Elżbieta

Maliszew

694 250 894

26.

Bąk Karolina

Marianka

500 315 035

27.

Szymańska Beata

Stara Niedziałka

664 419 999

28.

Zawada Wojciech

Niedziałka Druga

510 234 494

29.

Cabaj Urszula

Nowe Osiny

508 834 645

30.

Augustyniak Andrzej

Osiny i Kolonia Janów

785 432 413

31.

Westwalewicz
Krzysztof

Podrudzie

503 917 077

32.

Chłopik Kazimierz

Stojadła

663 246 746

33.

Warszawski Zygmunt

Targówka

603 858 505

34.

Rokicki Władysław

Wólka Iłówiecka

781 978 200

35.

Wójcicka Elżbieta

Wólka Mińska

502 481 113

36.

Prasał Marek

Janów i Ignaców

516 562 635

37.

Królak Bogdan

Zakole Wiktorowo

510 156 351

38.

Kosim Krzysztof

Stare Zakole

608 424 354

39.

Kopczyńska Anna

Zamienie

509 707 608

40.

Piekut Agnieszka

Żuków

693 704 295

« poprzednia strona

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 864103
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-01-28 15:29:49