Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.minskmazowiecki.pl

Treść strony

                                                         RADNI RADY GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

                                                                              VIII kadencja 2018 – 2023

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

Nr i granice okręgu wyborczego

Adres-email

1.

CHODZIŃSKI Zbigniew Janusz

Nr 2 – Stojadła

 

Zbigniew.Chodzinski@minskmazowiecki.pl

 

2.

GAŁĄZKA Maciej

Nr 6 -  Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów

 

Maciej.Galazka@minskmazowiecki.pl

 

3.

GŁUCHOWSKA Edyta Monika

Nr 14 –  Karolina

 

Edyta.Gluchowska@minskmazowiecki.pl

 

4.

JAWORSKI Andrzej Stanisław

Nr 5 – Huta Mińska

 

Andrzej.Jaworski@minskmazowiecki.pl

 

5.

KOMUDA Sławomir

Nr 8 -  Budy Barcząckie

 

Slawomir.Komuda@minskmazowiecki.pl

 

6.

KRUPSKI Jarosław Krzysztof

Nr 10 – Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów

 

Jaroslaw.Krupski@minskmazowiecki.pl

 

7.

KUCIŃSKA Marzanna

Nr 15 -  Arynów, Dłużka, Królewiec,

Wólka Mińska

 

Marzanna.Kucinska@minskmazowiecki.pl

 

8.

KWIATKOWSKI Marek

Nr 7 -  Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole - Wiktorowo

 

Marek.Kwiatkowski@minskmazowiecki.pl

 

9.

LIPIŃSKI Paweł

Nr 1 –  Borek Miński, Brzóze, Żuków

 

Pawel.Lipinski@minskmazowiecki.pl

 

10.

ROGUSKA Elżbieta

Nr 13 – Niedziałka Druga, Stara Niedziałka

 

Elzbieta.Roguska@minskmazowiecki.pl

 

11.

ROKITA Tomasz Adam

Nr – 9  Targówka

 

Tomasz.Rokita@minskmazowiecki.pl

 

12.

SAMBORSKI Jakub

Nr – 12  Kolonia Karolina, Nowe Osiny

 

Jakub.Samborski@minskmazowiecki.pl

 

13.

SIWEK Mirosław Kazimierz

Nr – 4  Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka

 

Miroslaw.Siwek@minskmazowiecki.pl

 

14.

SZCZEŚNIAK Ewa

Nr 11 -  Janów/Ignaców

 

Ewa.Szczesniak@minskmazowiecki.pl

 

15.

WOJDA Przemysław Paweł

Nr 8 -  Gamratka, Podrudzie, Zamienie

 

Przemyslaw.Wojda@minskmazowiecki.pl

 

 

Metryka

  • opublikował: Arkadiusz Nowak
    data publikacji: 2019-06-19 11:36
  • zmodyfikował: Arkadiusz Nowak
    ostatnia modyfikacja: 2019-06-19 11:40

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2090
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-06-19 11:40